Stacja Kontroli Pojazdów Łódź
Stacja diagnostyczna FLOREX

O firmie FLOREX

Stacje Kontroli Pojazdów w Łodzi

SKP FLOREX Łódź to obecnie dwie prężnie działające stacje kontroli pojazdów na łódzkim rynku. Stacje wykonują kompleksowe przeglądy techniczne pojazdów, odziały zlokalizowane są w dzielnicach Łodzi: Widzew – Olechów i Górna – Ruda.

Stacje diagnostyczne pojazdów wyposażone są w sprzęt diagnostyczny najwyższej jakości, diagności wykonujący badania techniczne to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem.

Wykonany przegląd rejestracyjny pojazdu na jednej z łódzkich stacji FLOREX to gwarancja bezpieczeństwa dla ciebie i twoich bliskich. Nie zwlekaj umów się na badanie techniczne twojego pojazdu już dziś!

Przegląd rejestracyjny pojazdu na Stacjach Kontroli Pojazdów FLOREX

Przyjeżdżając na badanie techniczne należy zarezerwować sobie około 30 minut. Diagnosta poprosi o dokumenty samochodu, zaprosi na pyszną kawę przy bieżącej prasie.

Badanie rozpoczyna się od oceny stanu opon, diagnosta ocenia wzrokowo stan bieżnika i datę produkcji ogumienia. Kolejnym punktem przeglądu jest sprawdzenie stanu hamulców, samochód zostaje wprowadzony na linie diagnostyczną, której pierwszym elementem są rolki gdzie badający wykonuje testowe hamowanie. Wynik hamowania wyświetlany jest na monitorze komputera i z niego odczytywana jest skuteczność i równomierność pracy układu hamulcowego. Następnie auto trafia na tester amortyzatorów, gdzie badane jest pojedynczo każde koło, wynik wyświetlany jest również na monitorze. Poprawną prace układu kierowniczego i zawieszenia bada się przy pomocy tak zwanego szarpaka, urządzenie wychyla koła we wszystkie kierunki.

Pozostałe działania to miedzy innymi sprawdzenie poprawności działania i ustawienia świateł, badanie wykonuje się specjalistycznym urządzeniem. Jednym z ostatnich etapów przeglądu rejestracyjnego jest badanie: analiza spalin inaczej pomiar zadymienia. Analizator spalin zostaje podłączony pod rurę wydechową a na ekranie monitora wyświetlany jest wynik badania. Na koniec diagnosta wykona pozostałe czynności badania technicznego pojazdu m.in.: kontrola pasów bezpieczeństwa, stan i homologacja gaśnicy, sprawdzi czy w pojeździe znajduję się trójkąt ostrzegawczy i apteczka.

orły motoryzacji
Stacja Kontroli Pojazdów Łódź Górna - Ruda FLOREX
Stacja Kontroli Pojazdów Łódź Widzew - Olehów FLOREX
Szukaj - Stacja Kontroli Pojazdów Łódź