Stacja Kontroli Pojazdów Łódź
Stacja diagnostyczna FLOREX

O Firmie FLOREX

SKP FLOREX Łódź to obecnie dwie prężnie działające stacje kontroli pojazdów na łódzkim rynku. Stacje wykonują kompleksowe przeglądy techniczne pojazdów, odziały zlokalizowane, są w dzielnicach Łodzi: Widzew – Olechów i Górna – Ruda.

Stacje Kontroli Pojazdów w Łodzi

Stacje diagnostyczne pojazdów wyposażone są w sprzęt diagnostyczny najwyższej jakości, diagności wykonujący badania techniczne to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem.

Wykonany przegląd rejestracyjny pojazdu na jednej z łódzkich stacji FLOREX to gwarancja bezpieczeństwa dla ciebie i twoich bliskich. Nie zwlekaj, umów się na badanie techniczne twojego pojazdu już dziś!

Przegląd rejestracyjny pojazdu na Stacjach Kontroli Pojazdów FLOREX

Przyjeżdżając na badanie techniczne, należy zarezerwować sobie około 30 minut. Diagnosta poprosi o dokumenty samochodu, zaprosi na pyszną kawę przy bieżącej prasie.

Badanie rozpoczyna się od oceny stanu opon, diagnosta ocenia wzrokowo stan bieżnika i datę produkcji ogumienia. Kolejnym punktem przeglądu jest sprawdzenie stanu hamulców, samochód zostaje wprowadzony na linię diagnostyczną, której pierwszym elementem są rolki, gdzie badający wykonuje testowe hamowanie. Wynik hamowania wyświetlany jest na monitorze komputera i z niego odczytywana jest skuteczność i równomierność pracy układu hamulcowego. Następnie auto trafia na tester amortyzatorów, gdzie badane jest pojedynczo każde koło, wynik wyświetlany jest również na monitorze. Poprawną pracę układu kierowniczego i zawieszenia bada się przy pomocy tak zwanego szarpaka, urządzenie wychyla koła we wszystkie kierunki.

Przegląd rejestracyjny pojazdu na Stacjach Kontroli Pojazdów FLOREX
orły motoryzacji FLOREX

Dzwoń teraz i umów się na przegląd!